Κυριακή, 27 Απριλίου 2014

ΚΑΤΑΤΕΘΗΚΕ ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΑΝΑΤΡΟΠΗΣ ΚΑΙ ΝΙΚΗΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΗΜΟ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ.

«Ευχαριστώ όλους τους συντρόφους και τις συντρόφισσες, όλες και όλους τους συνοδοιπόρους σε αυτό το δύσκολο αλλά όμορφο «μονοπάτι της ανατροπής», που είτε κατέθεσαν τη διαθεσιμότητά τους στο ψηφοδέλτιο, είτε εργάστηκαν φιλότιμα και με ανιδιοτέλεια ώστε να συγκροτηθεί, για να νιώσουμε σήμερα τη χαρά να καταθέσουμε στο Πρωτοδικείο ένα ψηφοδέλτιο νίκης για να πάει ο Δήμος Τρικκαίων Αριστερά. Μέσα από αυτό το ψηφοδέλτιο από σήμερα εκφράζουμε την προσπάθεια όλων μας να προτείνουμε ένα πρόγραμμα παραγωγικής ανασυγκρότησης του Δήμου, να κινητοποιήσουμε τους πολίτες για να αγωνιστούμε να αλλάξουμε την κοινωνία».
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
Ακολουθεί το ψηφοδέλτιο του «Φυσάει Κόντρα για την ανατροπή»


ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δήμαρχος Τρικκαίων

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΕΣΤΙΑΙΩΤΙΔΑΣ 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΓΚΟΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Εστιαιώτιδας )
2) ΤΣΙΟΥΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Εστιαιώτιδας )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΑΛΛΙΔΕΝΔΡΟΥ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
1) ΓΟΥΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΦΩΤΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Καλλιδένδρου)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΚΟΖΙΑΚΑ  
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΤΣΙΟΥΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Κόζιακα )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
1) ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Μεγάλων Καλυβίων )
2) ΚΑΡΑΦΑΝΤΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Μεγάλων Καλυβίων )

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΛΗΟΚΑΣΤΡΟΥ 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΣΟΥΒΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Παληοκάστρου)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΩΝ 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
1) ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής περιφέρειας Παραληθαίων)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
1) ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
2) ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΚΡΙΝΑ ΤΟΥ ΑΝΘΙΜΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
3) ΑΥΓΕΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
4) ΓΑΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ  ΤΟΥ ΕΥΘΥΜΙΟΥ  Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
5)ΓΕΡΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
6) ΓΙΩΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
7) ΓΚΟΛΟΒΡΑΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
8) ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
9) ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
10) ΖΑΡΙΦΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΕΦΗ)  ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ  Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
11) ΖΑΧΟΣ ΗΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
12) ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
13) ΖΩΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας  Τρικκαίων)
14) ΚΟΥΚΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
15) ΚΟΥΚΟΥΣΟΥΛΗ-ΚΑΠΕΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
16) ΛΑΖΑΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
17) ΛΟΥΛΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
18) ΜΑΝΤΕΛΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
19) ΜΟΥΡΓΕΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
20) ΜΠΟΥΛΕΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
21) ΜΠΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
22) ΞΟΥΡΗ ΑΘΗΝΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
23) ΠΑΒΛΟΒΙΤΣ ΤΑΤΙΑΝΑ ΤΟΥ ΜΙΟΝΤΡΑΓ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
24) ΠΑΓΔΑΤΟΓΛΟΥ-ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Δημοτική σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
25) ΠΑΝΤΟΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος Δημοτικός (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
26) ΠΑΠΑΖΕΥΚΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
27) ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΕΥΗ) ΤΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
28) ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
29) ΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
30) ΠΡΙΝΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
31) ΡΑΠΤΟΤΑΣΙΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ (ΑΚΗΣ) ΤΟΥ ΣΩΚΡΑΤΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
32) ΣΑΛΙΑΧΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
33) ΣΑΡΙΓΓΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
34) ΣΤΕΦΙΚΟΣ ΖΗΣΗΣ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
35) ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
36) ΤΣΙΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
37) ΤΣΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων
38) ΦΩΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
39) ΧΑΡΔΑΛΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων
40) ΧΑΤΖΗΜΑΝΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Δημοτική Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων
41) ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΦΑΛΩΡΕΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ 
1) ΜΑΜΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)
2) ΜΠΕΜΠΕΣ ΠΑΥΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗ Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)
3) ΝΤΑΪΛΙΑΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ  Υποψήφιος Δημοτικός Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Φαλώρειας)
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΚΚΑΙΩΝ
1) ΓΚΟΥΛΙΩΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
2) ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
3) ΖΩΗ ΦΑΝΟΥΛΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
4) ΚΑΛΛΙΑΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ  Υποψήφια  Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
5) ΛΟΥΛΕ ΗΛΙΑΝΑ  ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
6) ΜΠΕΛΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
7) ΜΠΙΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ  Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
8) ΠΑΝΑΓΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
9) ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
10) ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος Σύμβουλος (Εκλογικής Περιφέρειας Τρικκαίων)
11) ΤΖΩΡΤΖΗΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ  Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
12) ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ-ΣΙΩΧΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
13) ΤΣΟΥΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
14) ΦΩΛΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)
15) ΧΑΣΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Δημοτικής Κοινότητας Τρικκαίων)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
1) ΣΤΡΙΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Αγίας Κυριακής )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΡΙΕΛΙΑΣ 
1) ΓΑΤΣΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Αγριελιάς)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΛΤΙΝΟΥ
1) ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Βαλτινού )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΛΙΝΟΥ 
1) ΠΟΥΛΙΟΥ ΧΡΥΣΑ  ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γλίνου)
2) ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γλίνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΟΡΓΟΓΥΡΙΟΥ 
1) ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)
2) ΝΤΟΥΦΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)
3) ΤΣΙΑΝΤΑΚΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Γοργογυρίου)
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙΟΥ
1) ΚΑΠΕΛΑ ΑΛΙΚΗ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Δενδροχωρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΛΕΚΤΟΥ
1) ΚΡΥΟΥ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διαλεκτού)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΠΟΤΑΜΟΥ
1) ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΛΕΞΙΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)
2) ΜΑΛΙΩΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)
3) ΜΠΙΛΑ – ΣΤΕΦΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Διποτάμου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΤΩ ΕΛΑΤΗΣ
1) ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ  ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ  Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κάτω Ελάτης)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ  
1) ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)
2) ΣΙΜΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)
3) ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Κεφαλοβρύσου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΟΠΡΑΣΟΥ
1) ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιος  Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Λιόπρασου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΟΓΓΟΥ
1) ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Λόγγου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΥ ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ
1) ΣΤΕΛΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλου Κεφαλοβρύσου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
1) ΤΖΕΛΗ ΕΛΕΝΗ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγαλοχωρίου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΛΩΝ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
1) ΑΡΓΥΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΤΟΥ ΡΙΖΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )
2) ΚΑΡΑΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )
3) ΚΑΡΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )
4) ΚΛΑΝΤΖΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Μεγάλων Καλυβίων )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΓΑΡΧΗΣ
1) ΣΑΜΠΑΝΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Μεγάρχης ) 
 
ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΞΥΛΟΠΑΡΟΙΚΟΥ
1) ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΤΟΥ ΗΛΙΑ Υποψήφιoς Εκπρόσωπος (Τοπικής Κοινότητας Ξυλοπάροικου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΠΥΡΓΟΥ
1) ΜΑΝΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΒΑΪΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Παλαιόπυργου )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΟΥΛΙΑΣ
1) ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΒΑΪΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πατουλιάς )

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΑΝΟΥ 
1) ΚΟΜΠΟΛΙΑ-ΧΑΣΙΩΤΗ ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου)
2) ΜΠΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πλατάνου)
3) ΝΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ Υποψήφιος Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Πλατάνου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
1) ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Υποψήφιος  Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Προδρόμου)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΑΞΑΣ
1) ΓΑΤΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΕΡΑΤΩ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Υποψήφια Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ράξας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΙΖΩΜΑΤΟΣ 
1) ΔΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ  Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Ριζώματος)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΦΩΤΑΔΑΣ
1) ΤΣΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Φωτάδας)

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
1) ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Υποψήφιoς Σύμβουλος (Τοπικής Κοινότητας Χρυσαυγής

Απο την σημερινή κατάθεση του ψηφοδελτίου μας

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου